Par Mums

IMG_8895Autokontinets ir dibināts 1992. gadā. Jau vairāk kā 20 gadus Autokontinents turpina attīstīt Cēsīs, mūsu darbība ir saistīta ar auto apkopi, remontu un rezerves daļu tirdzniecību, sniedzot jaunus un dažādus pakalpojumus.

Autokontinenta gadu garumā uzkrātā pieredze un zināšanas par automašīnām un to lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši teikt – mēs zinām daudz par automašīnām un visu kas ar to ir saistīts. Pie mums strādā profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuri ne tikai uzklausa Jūsu vajadzības un vēlmes, bet arī saprot un izprot tās.

Mums rūp Jūsu laiks, tāpēc pateicoties mūsu pieredzei un profesionālajai komandai, mēs spējam nodrošināt ātru klientu apkalpošanu, saglabājot augstu pakalpojumu kvalitāti un izpildes precizitāti.

Rūpēs par klientu datiem esam izstrādājuši Privātuma politiku.

Mūsu pakalpojumi ir atbilstoši katra Klienta vajadzībām neatkarīgi no tā, vai pakalpojumu vēlies saņemt kā juridiska vai fiziska persona un neatkarīgi no tā, vai Jūs interesē auto remonts vai rezerves daļu iegāde.

Atrodamies pilsētas centrā, blakus Cēsu tirgum, kā arī dzelzceļa stacijai un Autoostai. Pie uzņēmuma ir plaša klientu autostāvvieta, kur ērti var novietot automašīnas.

Mēs vienmēr esam Jūsu rīcībā.

Uzticiet savas ar auto saistītās rūpes Mūsu speciālistiem!